2023. OKTÓBERI ÉRETTSÉGI VIZSGA - IDŐPONTOK Featured

Októberi érettségi vizsgák jelentkezési határideje: szeptember 5.

Az október-novemberi vizsgaidőszakban iskolánk nem szervez érettségi vizsgát. Iskolánkkal tanulói jogviszonyban álló, érettségi bizonyítvánnyal még nem rendelkező vizsgázók, akik pótló vagy javító vizsgakötelezettség miatt szeretnének az őszi vizsgaidőszakban érettségi vizsgát tenni, azok bizalommal forduljanak hozzánk, elirányítjuk a vizsgaszervezésre kijelölt középiskolákba. Az október-novemberi vizsgaidőszakban vizsgát szervező középiskolák listája augusztus második felétől található meg a www.oktatas.hu honlapon.

 

More in this category: A 2023/24-ES TANÉV RENDJE »

VÁLASSZA KI AZ ÖNNEK MEGFELELŐ KÉPZÉST ÉS JELENTKEZZEN MOST!

JELENTKEZEM
 

Kapcsolat

SZÉKHELY
1201 Budapest, Vörösmarty utca 128.
TELEPHELY
1114 Budapest, Villányi út 5-7.
+36 30 904 9012
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…