FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ

Az érettségi vizsgára felkészítő esti, gimnáziumi képzésről

Információ és ingyenes tájékoztató igényelhető emailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Németh Elke: 06 30/904 9012, Makay Mariann: 06 20/424 7947

Beiratkozás augusztus végéig, ügyfélfogadási időben folyamatos:

Vörösmarty utcában minden szerdán 14-18 óra között
Villányi úti tagintézményben minden szerdán 14-18 óra között

Kedves Leendő Tanulónk!

Iskolánk lehetővé teszi felnőttek számára munka mellett is az érettségi bizonyítvány megszerzését!

Biztosítunk

• Család- és munkahelybarát képzési lehetőséget, rugalmas beszámoltatási rendszerrel.
  • Egyéni igényekhez igazodó oktatást, felzárkóztatást.
  • Diákigazolványt, családi pótlékot (a törvényi feltételeknek megfelelve).

Érettségire felkészítő középiskolai képzés (4 év)

A képzés ideje a tanuló előképzettségétől függően változhat:

2 év azok számára,

• akik iskolarendszerben szerzett szakmunkás vagy szakiskolai bizonyítvánnyal rendelkeznek,
  • vagy akik legalább 2 sikeresen befejezett középiskolai évvel rendelkeznek,
  • valamint részt vesznek tudásszint felmérésen, és ennek alapján a felzárkóztató képzésben,
  • akik hiteles dokumentumokkal igazolják korábbi iskolai végzettségüket, és írásban kérik annak beszámítását.

3 év azok számára,

• akik befejezett általános iskolai végzettséggel rendelkeznek, és a 2. tanév végén jó tanulmányi eredményt érnek el, egyéni rövidítési lehetőség alapján,
  • akik vállalják a rövidebb tanulmányi idővel együtt járó fokozott terhelést, és írásban kérik annak beszámítását.

Az oktatás rendje

• Heti két nap, hétfő-szerda vagy kedd-csütörtök
  • Az oktatás du. 15.30-21.25 óráig tart, napi 9 órában, 40 perces órákkal.
  • Tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, angol vagy német nyelv, fizika, kémia, biológia, földrajz, informatika.
  • Érettségi tantárgyak: kötelező – magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem angol nyelv vagy német nyelv; választható – földrajz, informatika

A képzés költsége

• 110.000,- Ft/ tanév , amely az érettségi vizsga költségét is tartalmazza, ebből 20.000.- Ft első részlet a beiratkozáskor fizetendő.

A beiratkozásra hozza magával a következőket!

• Személyi igazolvány vagy azzal egyenértékű dokumentum
  • Adóazonosító kártya
  • Társadalombiztosítási kártya
  • Lakcím kártya
  • Diákigazolvány (ha van)
  • Oktatási azonosító (ha van)
  • Általános iskolai bizonyítvány
  • Középiskolai és/vagy szakiskolai bizonyítvány
  • 1 db fénykép (a hátoldalán a tanuló nevével)
  • A/5 boríték a saját névre megcímezve, ajánlott küldeményként felbélyegezve
  • A költségtérítés összege

Köszönjük érdeklődését, amennyiben megnyertük tetszését kérjük, ajánlja ismerőseinek is iskolánkat!

VÁLASSZA KI AZ ÖNNEK MEGFELELŐ KÉPZÉST ÉS JELENTKEZZEN MOST!

JELENTKEZEM

SZÉKHELY
1201 Budapest, Vörösmarty utca 128.
TELEPHELY
1114 Budapest, Villányi út 5-7.
+36 30 904 9012