TANULÓINK ÁLTAL MEGFOGALMAZOTT VÉLEMÉNYEK

„Ebben az iskolában a tanárok szeretik és nagyon értik is, amit csinálnak!”

„A felnőttoktatás iránt elkötelezett a tanári kar. A vizsgák az érettségi előtt tökéletesen felkészítenek a legnagyobbnak vélt megmérettetésre. Az érettségin csupa olyan feladattal találkoztam, amilyeneket nagyon sokat gyakoroltunk, elemeztünk.”
„Nincs zsákbamacska, a felkészítés nagyon példamutató.”
„A tanárok szakmai felkészültek, segítőkészek. Minden problémára tudnak vagy találnak megoldást, mindent meg lehet beszélni mindenkivel.”
„Jól szervezett, felkészült, tapasztalt emberek dolgoznak az iskolában.”
„A tanárok hozzáállása empatikus.”
„Fantasztikus a tanári gárda. A tanulók vannak előtérben. Egyéni bánásmódban részesül minden diák.”
„Az iskola erőssége a jól felkészült, segítőkész tanári kar. Szívesen dolgoznak együtt, hosszú munkakapcsolat áll mögöttük, barátias a légkör.”
„A tanulók felkészítése és a rájuk fordított energia mindenképpen erősség.”
„Általánosságban elmondható, hogy az adott tiszteletet vissza is kaptam.”
„Szeretek bejárni, nem érzem kényszernek a sulit.”
„A tanárok odafigyelnek a diákjaikra, inspirálják, ösztönzik őket.”
„Minden szaktanár – az igazgatónőt is beleértve – rendkívül felkészült és elhivatott.”
„Türelem, Őszinteség, Kedvesség”
„Gyakorlatorientált az oktatás.”
„A tanárok segítőkészek és végtelenül türelmesek. Ha nem értem, nem hagy ott, hanem addig magyarázza, míg meg nem értem az adott feladatot.”
„Szerintem mindenkinek ilyen iskolában kellene felkészülnie, és akkor a későbbi társadalom is picit megváltozna pozitív irányba.”

Az iskola tanárainak értékelése a tanulói vélemények alapján a megadott szempontok szerint (1-5 skálán)

VÁLASSZA KI AZ ÖNNEK MEGFELELŐ KÉPZÉST ÉS JELENTKEZZEN MOST!

JELENTKEZEM

SZÉKHELY
1201 Budapest, Vörösmarty utca 128.
TELEPHELY
1114 Budapest, Villányi út 5-7.
+36 30 904 9012